fbpx

грн.

Умови доставки

Умови доставки

  1. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Товар доставляється Продавцем або залученими ним третіми особами, або шляхом самостійного вивозу (самовивіз) із місця видачі замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем за вказаним ним при здійсненні замовлення номером телефону, Замовлення вважається анульованим.

5.2. Самовивіз здійснюється Покупцем із місця видачі замовлення, зазначеного Покупцем при оформленні замовлення з можливих варіантів, що вказані оператором кол-центру Продавця під час підтвердження замовлення.

5.3. Територія доставки товарів, запропонованих на Сайті, обмежена, детальну інформацію щодо території доставки та суми мінімального замовлення розміщено на Сайті за посиланням: https://city.menu.in.ua/ В міста та/або райони міст, які не зазначено в даному розділі, доставка не здійснюється. Детальна інформація щодо адрес доставки надається за номерами телефонів, вказаними на Сайті.

5.4. Режим роботи Продавця та час доставки зазначаються на Сайті.

5.5. Затримки у доставці Товарів можливі за умови настання непередбачених обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.6. Доставка Замовлення Покупцеві здійснюється Продавцем на адресу, вказану у замовленні.

5.7. Право власності на Товар, а також ризик його випадкового пошкодження чи втрати переходять до Покупця з моменту передачі Товару.

5.8. При прийнятті Замовлення, Покупець зобов’язаний перевірити Товар на відповідність замовленому і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару, Покупець оплачує Замовлення. Оплата Товару Покупцем свідчить про те, що претензій до Товару не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.